Ariostea velkoplošná dlažba a obklady

Ariostea se řadí mezi přední italské výrobce keramických obkladů a dlažeb. Od roku 1961 Ariostea využívá té nejmodernější technologie k výrobě produktů vysoké kvality se zvláštním ohledem na životní prostředí. Vysokou úroveň produkce garantují mezinárodní certifikáty ISO 9001, ISO 14001, EMAS. Perfektní kvalita v kombinaci s bezkonkurenční technologií umožňuje dokonale interpretovat podobu přírodních surovin a zároveň také díky technologii zlepšit jejich technické a kvalitativní vlastnosti. Tímto způsobem Ariostea dává jedinečnou možnost využít materiály s přírodními designy v případech, kdy použití přírodní suroviny není z technických nebo jiných důvodů možné.

Dalšími znaky charakteristickými pro keramiku Ariostea jsou výjimečná funkčnost, hygiena, bezpečnost a dlouhá životnost. Technologie, které využívá Ariostea, jsou jedinečné: byly navrženy, konstruovány a realizovány přímo v jedné budově. Tyto technologie jsou chráněny mezinárodními patenty. Ariostea high-tech porcelánové dlaždice vyrábíme s použitím pouze nejvybranějších minerálních přírodních surovin, které jsou vystaveny procesům podobným způsobem, kterými prošly kameny na naší planetě po tisíciletí.

Díky vysokému tlaku a velkému teplu (až 1300 °C) těchto surovin, pečlivě vybraných z celého světa, má materiál extrémní kompaktnost, různorodost ve struktuře a v celé své tloušťce a neměřitelnou nasákavost.